LG31206
LG 31.206 Maiszaad +Starcover Active +FORCE | Zak 50.000 zaden
- het meest gezaaide ras van Nederland
- de hoogste VEM/ha
- FAO 205 - zeer vroeg
- Ontsmet met o.a. FORCE tegen ritnaalden!
- Meer over LG 31.206>
LG31206
LG 31.206 Maiszaad +Starcover Active +FORCE | Zak 50.000 zaden
- het meest gezaaide ras van Nederland
- de hoogste VEM/ha
- FAO 205 - zeer vroeg
- Ontsmet met o.a. FORCE tegen ritnaalden!
- Meer over LG 31.206>
| Merk | LG |
| Artikel nummer | LG31206 |
| Inhoud | 1 st. |
€ 171,76Incl. BTW
€ 141,95Excl. BTW
Geen voorraad, 2-5 werkdagen levertijd
Staffelkorting |
||
|---|---|---|
| Va. 10 stuk(s) | € 141,95 | Per 1 st. |
| Va. 20 stuk(s) | € 139,95 | Per 1 st. |
| Va. 42 stuk(s) | € 137,95 | Per 1 st. |
Specificaties
| Merk | LG |
| Artikel nummer | LG31206 |
| Inhoud | 1 st. |
Omschrijving
Meest gezaaide ras van NL
LG 31.206 is de absolute lijstaanvoerder in vroege snijmais als het gaat om VEM-opbrengst per hectare. Sinds 2023 op de Rassenlijst en in 2024 veruit het meest gezaaide ras in ons land.Onze speerpunten in de veredeling van vroegrijpe snijmais komen tot uiting in dit ras: een hoge opbrengst, veel voederwaarde uit zetmeel én een top-verteerbare plant en landbouwkundig super betrouwbaar.
- Starcover Active+ Force zorgt ervoor dat het potentieel van de LG topgenetica maximaal wordt benut. Door de combinatie van de veelzijdige biostimulant Starcover Active+ met de breedwerkende insecticide Force ontstaat door deze zaadbehandeling een complete teeltbescherming.
- Starcover Active+ maakt mineralen (fosfaat) in de bodem beter opneembaar. Resultaat: een vitaler gewas dat beter is opgewassen tegen (droogte)stress
- Force 20 CS heeft een brede en effectieve werking tegen ritnaalden, fritvlieg en duizendpoten
- Force 20 CS is vogelwerend en gaat vraat van met name kraaiachtigen tegen
Starcover Active+ Force zorgt ervoor dat het potentieel van de LG topgenetica maximaal wordt benut. Door de combinatie van de veelzijdige biostimulant Starcover Active+ met de breedwerkende insecticide Force ontstaat door deze zaadbehandeling een complete teeltbescherming.